[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמדת מספר 6 לוועד אמא"י - קורל בוך

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ב' מאי 13, 2024 10:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 8:25 am 
סמל אישי של המשתמש

שם: קורל בוך

רזומה:
התנדבות בסגל הכנסים הבאים, אשר בחלקם איישתי את התפקיד א. דוכן אמא"י, ובחלקם הייתי אחראית על הכספים:
אירוע ההשקה של אמא"י, כנס קיץ 2008, פורים 2009, כאמ"י 2009, אוטאקו-קון חנוכה 2009, הארוקון 2010, באנקה סאי - כאמ"י 2010.

ניהול אירוע פריחת הסאקורה 2010 בגן הבוטני בירושלים.

ליווי בניהול האירועים הבאים:
אירוע קוספליי - חנוכה 2010, מסיבת ג'יימיוזיק - ינואר 2011.

חברת וועד למשך שתי קדנציות רצופות, לשנים 2009-2011.

גזברית הארגון החל מרגע פתיחת החשבון העצמאי של אמא"י (כשנה וחצי).

מצע
כגזברית של הארגון מרגע הקמת מפעל הגזברות, חשוב לי להבטיח את המשך עצמאותה הכלכלית של אמא"י.
אמא"י נמצאת כרגע בתקופה של שגשוג כלכלי, אך דווקא בזמנים אלו אירועים של הארגון לעיתים חורגים מתקציבם. לאור המצב, אני רוצה להמשיך ולכהן כחברת וועד וכגזברית על מנת לשמור על מאזן חיובי של הארגון, אשר הכרחי לקידום הפרויקטים הלא רווחיים שהארגון פועל למענם לאחרונה ועל מנת לשמור על הסדר הטוב הקיים כיום בארגון בתחום זה.

בנוסף, הנני חברת וועד ותיקה (היחידה שמועמדת לקדנציה שלישית), וככזו, שהייתה שותפה לארגון החל מצעדיו הראשונים, הידע שצברתי יכול לשמש כנכס בעל משמעות רבה לחברי וועד הבאים, בכל הנוגע לאירגון אירועים, קשרי עבר עם גופים שונים וידע בתחומים נוספים.
לצערי, לא את כל הידע ניתן לתעד במסמכים ולתייקו בארכיון אמא"י (האינטרנטי), ועל כן יש לידע זה חשיבות רבה אף יותר.

כמו כן, לאור הקשיים שלאחרונה הציבה לנו אגודת האם בנושא העצמאות הכלכלית שלה זכינו לא מכבר, ארצה להמשיך ולטפל בנושא ולזכות חזרה בזכויותינו בתור חברת וועד.

פרט לכל אלו, אמשיך ואנסה לקדם את תחום הכספים באירועים (הקמה וטיפוח של צוות כספים קבוע), את תחום חברי אמא"י ופעיליה, שקיפות האירגון (שזה תמיד חשוב), ואשתדל להיות קשובה לכל בקשותיכם.

כעת, אשמח לענות על שאלותיכם.
קורל בוך,
גזברית אמא"י.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 8:27 am 
סמל אישי של המשתמש

הנושא הקודם שקשור אלי ימחק\ינעל\יועבר לכאן, בהתאם להחלטת מנהל הפורום.
השאלות שנשאלו שם - ייענו שם.
אם יש שאלות נוספות - נא להגיב כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 9:54 am 

אני סולד מאוד מעיתוי הגשת המועמדות, אבל אין ספק שהוכחת את עצמך.
בהצלחה.

אגב, גם אורי רץ לקדנציה השלישית שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 12:52 pm 

האם ניתן להיות גזבר/ית בלי להיות חבר ועד?
במידה וכן, האם תמשיכי לעשות זאת גם אם לא תיבחרי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 4:18 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 4:29 pm 

אהלן קורל, נחמד שהחלטת לתת פה אפשרות לבחירות אמיתיות, עם זאת יש לי שאלה אחת:
כיצד תוכלי לתפקד כחבר וועד אם בנוסף הינך לומדת בטכניון וגם עובדת?
מניסיון שלי, קשה מאוד להשיג אותך בטלפון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 1:51 pm 
סמל אישי של המשתמש

סופי-
מדי שנה, הוועד בוחר מספר אנשים על מנת שייאישו תפקידי מפתח בארגון, לדוגמא - גזבר, מזכיר ועוד.
אין הכרח כי הגזבר יהיה חלק מהוועד, אך ככזה, הוא יאבד מזכות הצבעתו בהליכים כלכליים של האירגון למרות היותו אחראי על תחום זה.
במידה ולא אבחר, אצטרך לשקול מחדש את הגשת מועמדותי לגזברות אמא"י, ואינני יכולה להגיד כי אהיה גזברית ב-100% (גם משום שהדבר לא יהיה נתון להחלטתי אלא להחלטת הוועד המכהן).

דארקלאו -
הגשת מועמדותי לא הייתה על מנת לאפשר פה בחירות של ממש, זו הנחה שגויה. הגשתי מועמדות כי ראיתי לנכון לתרום לאמא"י ולכהן שנה נוספת כחברת וועד. אם בכך נפתחה האפשרות לבחירות - שיהיה בכיף.
ושלאלתך:
בשעות הלימודים או העבודה, כמובן שלא יהיה ניתן להשיג אותי (ואינני היחידה שלומדת\עובדת\שניהם יחד בוועד).
מי שעובד בסמוך אלי יודע היטב שבשעות הערב אני תמיד זמינה בפלאפון, ובמייל הזמינות שלי היא מקסמילית, ואני משקיעה שעות לא מעטות בערבים לטיפול בענייני אמא"י, למרות העבודה, הלימודים ושאר החיים.
כשמשהו חשוב לך מספיק, אתה תשקיע בו מזמנך כי אתה רוצה ולא כי אתה צריך, וזה המצב שאני נמצאת בו כרגע.
בחצי שנה האחרונה, הצלחתי לתפקד הן כגזברית והן כחברת וועד מן המניין, ואין סיבה שמצב זה ישתנה.

אואוף וכנען -
תודה רבה על האיחולים.
הפרשנות של כנען בנוגע ל'קדנציה שלישית' היא מה שהתכוונתי אליו מלכתחילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 1:53 pm 
סמל אישי של המשתמש

תגובות לנושא שננעל:

ניסנהאוז -
מה שהכריע את הכף לטובת הגשת המועמדות הייתה ההבנה כי אוכל לתרום לאמא"י שנה נוספת במסגרת הוועד, למרות שאני נמצאת במסגרת חדשה בחיים (ואולי דווקא בגללה). לאחר התייעצות עם מקורבים - הבנתי שאני מסוגלת לזה.

לירון וכנען (שוב) -
תודה על התמיכה. (:
אחכה לראותכן בבחירות עצמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 5:42 pm 

קורל שלום רב,
ראשית כל ברצוני לאחל לך בהצלחה בבחירות ובהגשת מועמדות. תפקיד הגזברות הוא תפקיד לא קל ומעריך מאוד את עבודתך בשנתיים האחרונות.

שאלתי היא כזאת:
בחודשים האחרונים יצא לי לעבוד כאחראי תכנים לכנס קיץ וכחלק מכך עבדתי בצורה קרובה עם הרבה חברי סגל.
לא פעם יצא לי להיתקל במצבים כמו דברי רז, בהם חברי סגל שונים מסרו לי שהתקשו להשיג אותך בין אם באימייל או בין בטלפון, עקב אילוצי לימודים ועבודה.

הגבת לרז שאת זמינה בשעות הערב גם במייל וגם בסלולרי ולכן אשמח לשמוע,
האם קיימת סוג של אי הבנה בין חברי הסגל אלייך בצורה או הזמנים שבהם הם אמורים היו לפנות אלייך, ובמידה וכן, מה נעשה בנידון ?

זו היא פעם ראשונה שאני מעלה שאלה אל מועמד לבחירות וזאת עקב מה שרשמתי מעל ובעקבות זמן ההעלאה המאוחר יחסית בבחירות הנוכחיות.
במידה ונהיה בועד ביחד, חשוב לי לדעת שתהיה ביננו צורת תקשורת וזמינות שוטפת, על מנת שנוכל לקדם ביחד פרוייקטים באופן שוטף שלא ייאלצו להידחות עד לפגישת ועד של פעם בחודש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 6:19 pm 
סמל אישי של המשתמש

התשובה פשוטה מאוד - האשמה כאן היא שלי.
לא יידעתי את חברי הסגל בשום צורה (ישיבה, פורום סגל או מייל כללי) כי שעות זמינותי בטלפון הן כך וכך, וכנראה בגלל זה הם לא השיגו אותי.
הדבר היה בראשי כשפתחתי את אשכול הגזברות בפורום, פרח, ותודה שהסבת את תשומת ליבי לכך.
אך, חשוב לי להדגיש, כי כל מי שעובד בסמוך אלי בסגל משיג אותי, או משאיר לי הודעה ואני חוזרת אליו, ויותר מכך - יודע היטב כי אני זמינה במייל בכל שעות היום. ודווקא עובדה זו כן הדגשתי (אך לא רבים עושים בה שימוש, וחבל).

ובאשר לעבודה בוועד - יכולת התקשורת איתי אכן הצטמצמה, אך להציג זאת כמשהו שהוא בלתי ניתן להשגה זו השמצה לא ראויה.
ניתן להשיג אותי, ניתן לעבוד מולי, אני מגיעה למרכז כך שגם ניתן לפגוש אותי. כל צורכי אמא"י עליהם אני ממומנת מטופלים היטב ובזמן.
פרויקטים, פרוטוקולים לפרסום, החלטות שלא דורשות הצבעה פיזית בישיבת וועד ועוד מעולם לא נידחו עקב "אי זמינותי" (הפקטיבית), ובטח לא דברים שעוברים במייל או בפורום הוועד, שזה מישור התקשורת העיקרי הזמין הזול והנוח ביותר לתיפקוד כחבר וועד.
גם אתה, כמוני, בן אדם עובד (שעובד יותר שעות ממני), ואני בטוחה שאתה מבין כי בזמן העבודה אין זה יאה להתעסק בענייני אמא"י, ודברים אלו נאלצים 'להידחות' לשעות הערב, אבל הם בטח לא נדחים למשך תקופה ממושכת.

תודה רבה על האיחולים, מקווה לראותך בוועד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 6:29 pm 

אני מתנצל אם המילים "ביחד פרוייקטים באופן שוטף שלא ייאלצו להידחות עד לפגישת ועד של פעם בחודש." השתמעו כהשמצה לרמה של חוסר זמינות של פעם בחודש. רשמתי זאת על מנת להדגיש כמה חשוב לי זמינות בצורה כללית ולא בהכוונה אישית אלייך.
אני מודה לך על התשובה המהירה ומקווה שמי שקורא בפורום כולל אני, ייקח לתשומת ליבו להבא.

שיהיה בהצלחה ותודה רבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 6:39 pm 
סמל אישי של המשתמש

אין צורך להתנצל.
שנינו רצינו להבהיר את אותה הנקודה ואני חושבת שעשינו את זה בהצלחה.
מקווה, שמנסיונך, אתה יודע כי העבודה עמי היא בהחלט יותר מאפשרית ואפילו אף נוחה.

בהצלחה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 9:26 pm 
סמל אישי של המשתמש

קורל שלום,

בהצלחה במרוצתך לוועד.

שאלתי הראשונה אלייך:
במשך השנה ללא ספק ביצעת את תפקידך כגזברית במלוא הלהט, עם זאת פעמים רבות,
מבחירה שלך, לא יצא לך לקחת חלק בפרויקטים אחרים שניסה להעלות הוועד.

האם את רואה בתפקידך כגזברית מעל ומעבר למה שצריך להיות תפקידך בוועד ?
או שמה כן יש לך רצון לקחת על עצמך מטרות נוספות אך לא יצא לך לבצע זאת השנה ?
במידה ואת כן רואה את תפקידך כגזברית כמספק, האם את לא חושבת שאולי לבצע את
תפקיד כגזברית שלא כחלק מהוועד ולאפשר לאדם נוסף שרוצה לתרום ולעשות לקחת חלק
בוועד עדיף ?

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 9:58 pm 

קורל, אני הצלחתי להסיק מהמצע ומהתזמון שלך שני דברים. בבקשה תקני אותי אם אני טועה:

ראשית, לא נראה שאת בטוח רוצה להיות בועד ולא בטוח שאת רוצה לתרום. לא הגשת מועמדות במשך החודש הראשון של הגשת המועמדות (ואגב, למה זה? מה גרם לך להגיש מועמדות בשבועיים הנוספים?). ובשבועיים הנוספים חיכית לשעה האחרונה של היום האחרון. ואמרת שלמרות שניתן לבצע את תפקיד הגזברות, שבו את מתפקדת ורוצה להמשיך לתפקד בו, מחוץ לועד, אמרת שאת צריכה לשקול מחדש אם את רוצה לעשות את זה או לא. מוזר לי לשמוע אותך אומרת שתצטרכי לשקול אם לרוץ לתפקיד אם לא תיבחרי לועד. מה ההבדל?

שנית, למרות שאת כבר שתי קדנציות ברציפות בועד (ואולי אפילו בגלל זה), לא ראיתי שום התייחסות במצע שלך לתחום האנימה או הקהילה שהרי הוא המהות של הועד. שום חזון כזה או אחר. האם כל מה שאת רוצה לעסוק בו הוא החלק הכספי והגזברי של אמא"י שגם ככה ניתן לבצעו בלי להיות חלק מהועד? אם כך, מה המשמעות בלבחור בך לועד אם ניתן לבצע תפקיד זה בלי להיות בועד? האם זה לא תקן מבוזבז?

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 10:14 pm 
סמל אישי של המשתמש

ג'וני -
שאלות מצוינות שאשמח לענות עליהן.
אחלק את כהונתי בוועד במהלך השנה החולפת לשתיים: חצי שנה ראשונה, וחצי שנה שניה.
בחצי שנה הראשונה אני חושבת כי לקחתי חלק פעיל שהיה אף גדול יותר ממה שחברי הוועד לקחו. גם תפקדתי כגזברית, וגם הרמתי\דחפתי\ליוויתי מספר אירועים גדול ככל שהתאפשר לי, משום שיכולתי והיה לי הפנאי לכך.
בחצי שנה השניה התחלתי את לימודיי בטכניון, ואין ספק שהורדתי פרופיל והמשכתי עם המשימות השוטפות בלבד. הדבר, כמובן, קרה בעקבות תחילת לימודיי. לקח לי זמן להסתגל למציאות החדשה הזו, ועכשיו, כאשר כבר חצי שנה מאחורי במסגרת זו, אני מרגישה שאני יכולה לחזור לעבודה שוטפת + פרויקטים מיוחדים.

אני רואה את תפקיד הגזברות כמשהו שבהחלט יכול להצדיק את מיקומו של חבר וועד (עובדות מהשטח, יש וועדים שמורכבים כך). יחד עם זאת, אני שואפת ליותר ( כמו בהרבה תחומים בחיים), וארצה לעשות במהלך כהונתי פרויקטים נוספים כמו המצב עד עכשיו.
אני חושבת שהשנה השגתי מטרות רבות באמא"י (לדוגמא, המסיבה בינואר שמאוד הצליחה), ואין זה נכון לשפוט אותי על פי החצי השני בלבד בקדנציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 10:24 pm 
סמל אישי של המשתמש

סופי -
תאמין לי, כעת אני בטוחה שאני רוצה להיות בוועד (הגשתי מועמדות, לא?), ועדיין רוצה להמשיך לתרום.
זו שההתלבטות הייתה קיימת עד הרגע האחרון, אין זה אומר שהיא קיימת עכשיו. כי עכשיו אני כאן, עונה לשאלותייך במלוא הרצינות.
במידה ולא אבחר, כמובן שאצטרך לשקול את מועמדותי כגזברית אמא"י מהסיבה הפשוטה שמצב שבו גזבר האירגון אינו חלק מהוועד מעולם לא היה קיים באמ"י - ועל הוועד החדש יהיה חובה לנסח תקנון למצב חדש זה. ועד שסעיפיו לא יהיו כתובים וידועים לי - לא אוכל להחליט אם התפקיד הזה מחוץ לוועד מתאים לי או לא.
וכפי שאמרתי - גם אם אגיש את מועמדותי, אין זה מבטיח כי אהיה הגזברית, משום שזה תלוי ברצון הוועד המכהן.

אני מרגישה שאת כל מטרותיי והחזון שלי הקשור להקהילה הגשמתי במהלך שלוש שנים האחרונות (אחת מחוץ לוועד ושתיים בתוך הוועד).
על כן, מעתה והלאה, אני מרגישה צורך לדחוף ולקדם פרויקטים ויוזמות של אנשים אחרים, ולהיות קשובה לצורכי הקהילה.
משום שאני וותיקה בתחום האירגוני של אמא"י וצברתי ידע רב, ודווקא בגלל שאין לי פרויקטים אישיים שאני רוצה לקדם אשר עלולים לבוא על חשבון פרויקטים של אנשים אחרים, אני חושבת שמועמדותי כחברת וועד רלוונטית עד מאוד וללא ספק תתרום לוועד הבא שיכהן.
וכך גם עניתי על שאלתך האחרונה בעצם - אין לי רצון להיות רק גזברית (למרות, כמו שכתבתי לג'וני, זה לגיטימי בעיני), אלא להמשיך ולטפל בענייני אמא"י ולקדם פרויקטים המוצעים לה.

מקווה שעכשיו הדברים הברורים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 11:08 pm 

לא ענית לי למה לא הגשת מועמדות בחודש הראשון, שהרי אז לא היה ברור שתינתן הארכה.

אילו דברים עלולים לגרום לך שלא לרצות לתפקד כגזברית מחוץ לועד?

כל המועמדים אומרים שהם יהיו קשובים לקהילה וינסו לקדם פרויקטים חיצוניים. הדבר היחידי שאת אומרת ששונה הוא שבגלל שאין לך רעיונות משלך אז תהיה קשובה יותר. האם זה כל מה שמבדיל אותך בנושא משאר המתמודדים?

מעבר לזה, את אומרת שיש לך ניסיון באמא"י, מה שנכון, אבל לטענה זו יש לי שתי הסתייגויות:
1) לדעתי, הצורה שבה אמא"י התנהל עד עכשיו (וחלקית בראשך, מאחר והיית בועד בשנתיים האחרונות) היא בהחלט לא הצורה בה הייתי רוצה שאמא"י יתנהל בעתיד. והמצע שלך לא מראה לי שום שינוי גישה, להפך. כך שהניסיון שלך באמא"י פועל בעוכרייך לדעתי. לפחות הפעם. ובכל זאת, אילו דברים את רוצה לשנות בשנה הקרובה בהתנהלות של אמא"י עד עכשיו? אילו דברים תרצי לשמר?
2) מעבר לתחום הכספים, במהלך השנתיים בהם היית חברת ועד ניהלת רק אירוע אחד. מדוע כל כך מעט?

תודה שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 13, 2011 11:12 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2011 10:41 am 

באמת ג'וני? "האם את לא חושבת שאולי לבצע את תפקיד כגזברית שלא כחלק מהוועד ולאפשר לאדם נוסף שרוצה לתרום ולעשות לקחת חלק בוועד עדיף ?"? ברצינות?

אין לי מושג מאיפה הגיע הרעיון הטיפשי הזה שבועד צריכים להיות האנשים הכי נחמדים\אוהבי אנימה\בעלי רצון טוב\מעלי אירועים, אבל זה פשוט לא נכון. צריכים להיות אנשים שמקדמים יוזמות ויוזמים, ללא ספק, אבל אלו הדרישות המשניות לכהונה בועד. בראש ובראשונה צריך יציבות, צריך בגרות, צריך אנשים שיודעים למה הם נכנסים ומה הם עושים ושמסוגלית לטפל בארגון שחולש על עשרות אלפי שקלים שאינם שלהם. ההפך מהסברה המקובלת הוא הנכון, אירועים ויוזמות אפשר לקדם מבחוץ כאשר בועד אנשים מיושבים ואחראים. לעומת זאת, יציבות לעולם לא תגיע מבחוץ, ועד שהוא רק ורדרד וחינני ונורא אוהב ורוצה לקדם את כולם הוא ועד גרוע.
טיילו לכם בעבר של הארגון והתבוננו בנבחרים - כמה מהם רצו לקדם שם ופה ואמירות יפות ובסוף התפוגגו להם מבלי לעשות מאומה ובטח שלא לקחת חלק בנטל של העבודה השחורה?

הועד צריך לספק הנהגה, יציבות, כלים וחלק (קטן) מהתוצר. קורל היא השור שגורר את העגלה הזו ברפש השחור ומאפשר לאחרים להתעלם ממנו, היא השמן שבזכותו המנוע עובד והיא כבר הוכיחה את עצמה. להגיד שהיא לוקחת מקום לאדם ש"כן יכול לתרום" זו שטות גמורה. גם אם קורל מוכנה להיות בועד ורק לטפל בגזברות ומזכירות מבלי להרים אף אירוע כלל וכלל צריך להגיד תודה ולשתוק. הטענה העיקרית שלי אליה היא שסביר שהיא היחידה שמתעסקת בכל הבוץ ולכן כאשר תלך יצטרך מישהו ללמוד במקומה הכל מההתחלה.

הבהרה: זהו אינו שיר הלל לקורל, היא אינה על-אנושית ואין לה מסוגלות מדהימה שאינה נשנית - זוהי אזהרה שאי אפשר להחליף מישהו שנושא בנטל במישהו שיעשה שמח. עגלה, יפה ונעימה ככל שתהיה, בלי שור שיגרור אותה לא תיסע ובלי יציבות פשוט תתהפך את תוך הבוץ. כאשר הארגון עדיין נלחם על התשתית הארגונית שלו, אין מקומות חשובים בועד מאלה של היו"ר, המזכיר והגזבר. לפחות עד שיציבות וכובד ראש יהיו אינהרנטיים בארגון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2011 12:28 pm 

ואת כל אלה אפשר לעשות, עדיין כחלק מאמא"י ובתפקיד מוגדר, מבלי להיות ב"ועד".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2011 1:27 pm 

לא נכון, אלא אם יש שם מישהו אחר בעל אותו אופי... אולי אפשר להסתייג מהמזכיר אם יש חבר ועד שדואג שהמזכיר ידאג לפעילות השוטפת מול החברים.

"כאשר הארגון עדיין נלחם על התשתית הארגונית שלו, אין מקומות חשובים בועד מאלה של היו"ר, המזכיר והגזבר."

התכוונתי למשפט הזה, נכון לעכשיו האנשים האלה צריכים להיות בפנים, נוכחים בישיבות ועד ובעלי משקל בהחלטות. כשיהיה לך ארגון יציב עם יותר מאנשים ספורים בכל הקהילה שיודעים את העבודה וודאות שבכלל יש מספיק אנשים בשביל לאייש את הועד אפשר לדבר על המותרות של עבודה מול גזבר כנותן שירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2011 8:48 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2011 9:33 pm 

קורל,
מתוך הבנתי המועטה שאת היית אחראית על הנושא - מה התפספס עם כרטיסי הפעילים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2011 9:54 pm 

אני מאוד אוהב את הנוהג שלך לענות תשובה מפורטת ולסיים במשפט "ועל כן אין טעם לפתח את הדיון".

-"אולי הדעה בנוגע לפעילות הוועד כפי שהצגת אותה היא שהביאה את אמא"י לדשדש בעפר ולא לרוץ קדימה כפי שהיא הייתה יכולה ב4 וחצי השנים לקיומה"
אולי, ואולי לא (רמז, אני יודע את התשובה).

זה לא שיר הלל לקורל - זו זעקה שקוראת להכיר בכך שארגון לא פועל מכורח אהבה לאנימה, הוא פועל מעבודת נמלים קשה. קורל לא מיוחדת ואני אגבה את הטענה הזו - אני, דנה, אמיר, יבגני, קורל, אנשים מסויימים בסגל כנסי אמא"י, אנשים באגודה, בעמותה ובאייקון נתנו עבודה רצינית ושחורה והחזיקו מערכים שלמים על כתפיהם.

הבעיה היא שהקהילה ממנה אמא"י מורכב צעירה מאוד וכפוית טובה מאוד והאנשים המסוגלים האלה מאוד מעטים בה. הדה-לגיטמציה של המצאות בועד רק כגזבר ומזכיר מבלי להיות כח יצרני היא טפשית. אף אחד לא הולך לעשות את הדברים האלה כי זה נורא נורא כיף לו להיות פועל שחור, הוא רוצה להיות בועד כדי לנווט לכיוון הנכון, כמו כולם, הוא פשוט נאלץ לעשות את העבודה השחורה כי הוא מבין שאחרת היא לא תעשה. אם אתה גם דורש מקוריות והרמת אירועים ומתאונן על ה'פעילות המועטת' אתה פשוט חצוף ושורף את האנשים הכי טובים שלך.

באמת לא ברור לי אם אתה אוהב לעשות דווקא או שלפעמים אתה סתם צעיר, ועל כן אין טעם לפתח את הדיון.
תורך לא להגיב, אני הייתי בוגר בפעם שעברה שהתווכחנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2011 10:45 pm 
מנהל מועדון אמא"י

הקהילה "כפויית טובה"?
קודם אתה אומר שהם צעירים ואז אתה מצהיר על כך שאתה מצפה מהם למשהו.

אם הייתי חושב על ה"קהילה" כל פעם שנעשה משהו - אני לא חושב שהייתי עושה דבר.
אם אתה רוצה שמשהו יזוז ואתה מוכן לעבוד כדי שהוא יזוז, אז הוא יזוז. לא צריך לחכות
לתשבוחות מצד ילדים צעירים (או מבוגרים צעירים בנפשם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.